alkhidmat
MENY

Våre ansatte

Ghulam Abbas
Daglig leder
Telefon: 480 02 729
abbas@alkhidmat.no
Mohammad Arshad
Byråleder Oslo
Telefon: 934 45 150
arshad@alkhidmat.no
Abdul Waheed Aslam
Byråleder Stavanger
Telefon: 920 29 327
stavanger@alkhidmat.no
Muhammad Azeem
Byråleder Bergen
Telefon: 464 78 749
bergen@alkhidmat.no
Haytham Samy Alhelou
Byråleder Trondheim
Telefon: 940 87 101
trondheim@alkhidmat.no
Wasif Ali
Senior gravferdskonsulent
Telefon: 980 70 136
ali@alkhidmat.no
Mona Abdulkadir Mahamed
Senior gravferdskonsulent
Telefon: 993 99 215
mona@alkhidmat.no
Nasseraldeen Eide
Senior gravferdskonsulent
Telefon: 977 36 644
eide@alkhidmat.no
Haider Abbas
Gravferdskonsulent
Telefon: 947 17 929
Babar Rashid
Gravferdskonsulent
Telefon: 404 14 722
Sadia Jalil
Senior Gravferdskonsulent
Telefon: 948 05 240
sadia@alkhidmat.no
Randi Jørstad El-Feky
Gravferdskonsulent
Telefon: 907 56 615
Aktuelt / Blogg
Min konto
Bestill blomsterBesøk minnesider
Aktuelt / Blogg
Lier kommune - nytt muslimsk gravfelt
Al-Khidmat har nylig vært på befaring av Frogner gravplass med tanke på kvalitetssikring av himmelretningen på mulig gravfelt tilrettelagt for muslimsk gravleggingsskikk.
Les mer
Lier kommune - nytt muslimsk gravfelt
Al-Khidmat har nylig vært på befaring av Frogner gravplass med tanke på...
Les mer
Samarbeidspartnere
Les mer
Gravferdsstønad fra NAV
Gravferdsstønad fra NAVNAV kan yte behovsprøvd gravferdsstønad og i enkelte tilfeller refusjon...
Les mer
Spørsmål og svar
Spørsmål og svar Her vil vi samle spørsmål og svar. Siden vil...
Les mer
Papirer og skjemaer ved dødsfall
Papirer og skjemaer ved dødsfall Her har vi samlet noen av de...
Les mer
Døden kommer til alle
Døden kommer til alle Vi vet ikke så mye om hvordan livet...
Les mer
Ved dødsleiet
Ved dødsleiet Noen ganger kommer døden brått og uventet. Ofte må vi...
Les mer
Ghusl al-mayyit – vaskeseremonien
Ghusl al-mayyit – vaskeseremonien Våre døde har rett til å bli stelt...
Les mer
Takfin – omsvøping
Takfin – omsvøping Båren med den døde trilles inntil en tilhørende benk...
Les mer
Begravelsesbønnen - Salat al-janaza
Begravelsesbønnen - Salat al-janaza Profeten Muhammad, fred og velsignelse være med ham,...
Les mer
envelopeuserscartphonemap-markermagnifiercrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram